část 4.

23. září 2011 v 23:30 | Martiinka_♥_ |  _Kam až sahá láska_
Nikdy bych neřekla.. jakou ve mě kluci vybudí nenávist..
Za poslední dobu,jsem byla tolikrát zklamaná,že už to snad dál nejde...Ještě že už je víkend,a já se aspoň nemusím trápit tím,co budu dělat ve škole..
Je sobota ráno a já jsem zase děsně brzo vzhůru.Je asi osm hodin,což je moc brzo.Skouším ještě usnout,ale touha vztát,je silnější než touha spát,což docela zamrzí.No nevadí.Pomalu se vyhraboším z vyhřátý postele,a sejdu schody dolu.Poprosím mamču aby mi udělala něco ke snídani,a ona souhlasí.Netrvá dlouho,a na stole se objeví tři párky s rohlíkem a s kečupem,to je mňamka.Těšim se až se do toho zakousnu.Jéé,maminka nese ještě kakao,co víc si přát,hned takhle po ránu.Alespoň něco super ;o)..
Hned jak dojím,vlezu na počítač..Dvojklikem otevřu internet,a hned se přihlašuji na facebook.Asi na tom začínám být závislá,jinak to nevidím :-D.Otevřu okénko CHAT a objeví se mi kdo je zrovna přihlášený.Ejhle.. Katka,bez většího váhání jí hned napíšu stručné " ahoj " .. netrvá dlouho a už píše,zeptám se jí jak se má,a co dělá odpoledne.. Ona odpoví že docela fajn a že nemá zatím nic v plánu,tudíž se s ní domluvím,a odpoledne vyrazíme ven.Je sice sobota,ale to nebrání v tom courat po městě :-).
Zajdeme si do Billy,a koupíme si nějaké mlsáníčko.Já zvolím čokoládu Milku s karamelovou příchutí,tu naprosto zbožňuji,a Katka si vezme nějaké bonbóny.Zaplatíme a hned za kasou oboje načneme,a než se naděje máme po.Tu čokoládu jsem snědla sama,ani jsem Katce nenabídla,ale pravda je že na nervy to pomáhá.Postupně jsem jí vylíčila vše jak to je momentálně s Radimem,a shodli jsme se na tom,že je to blbec,kterej evidentně neví co chce..K čemu je mu,že je o pár let starší než já,když je rozumem někde .. ještě pode mnou..Nevadí,jak říkáme "stane se,i v lepších rodinách."
Radima už se snažím vypustit z hlavy,já mám totiž takovou povahu,že když si řeknu že hodím něco za hlavu a nebudu to řešit,tak to taky udělám.Je to vlastně výhodná vlastnost,protože se alespoň nezabývám takovou hloupostí jako je on!!!!Proč ho vlastně furt řeším?..Tečka. O Radimovi,už ani písmenko.
Sedneme si na lavičku u našeho rybníku jménem Cihelna.Je tu spousta kachen i nějaké labutě..A najedou Katka zbystří,a dodá " koukej na něj to je frajer panečku "..nejdřív jí trochu nechápu,ovšem pak pochopím,že mluví o klukovi co jde zrovínka okolo.Když nás přejde řeknu jí že sice pěkný je,ale není to kluk pro mě,jelikož takovej frajer..by mě nechtěl a ona hned "ty jsi ho neviděla jak se díval? Mohl na tobě oči nechat."..Nevím co to zase blábolí,asi má halušky,ale opravdu jsem si nevšimla..
Jsme venku ještě asi další dvě hoďky,které protrajdáme po městě,potkáme pár známých,s někým pokecáme.A jdeme domů.Než se dohraboším domů je něco kolem osmé hodiny.Opět se připojím k síti,a na facebooku mám jednu žádost o přátelství.Hned jak to vidím kliknu na ikonu dvou malých hlaviček a objeví se tam kdosi se jménem Marek Potěšil.Podle jeho malé miniatury fotky nerozeznám kdo to je,ale když si otevřu jeho profil zjistím,že je to ten fešák,kterého jsme potkali u Cihelny.Ten je tedy dosti rychlý,aby si mě našel a přidal.Bez váhání jeho žádost o přátelství potvrdím,a když se mi aktualizuje jeho profil má za jménem zelenou tečku,což znamená že je online.. Ani se na facebooku nestačím rozkoukat a už mi v pravém rohu bliká jméno Marek Potěšil a píše mi.Rozkliknu ho,a objeví se zpráva " Ahoj Mell,doufám že Ti nevadí že jsem si Tě přidal :)"..jsem stručnější tudíž mu odepíšu pouho pouhé " Ahoj,ne nevadí ;)"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Dee* Dee* | Web | 21. ledna 2012 v 15:47 | Reagovat

Ahoj hlásni mi prosím tady pro Dee*.Je to pro mě moc a moc důležité.Díky moc ráda ti  to oplatím.

http://dominiqa-graphic.blog.cz/1201/vgs-hlasuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama