část 3.

25. června 2011 v 21:37 |  _Kam až sahá láska_
Kouknu se na Radimovu zeď na facebooku.. a zjistím něco,co sem fakt zjišťovat nechtěla...

Na zdi má několik příspěvků .. od nějaké .. Karolíny Středové .. Má ho i označeného ve statusu,který zní asi takhle.. " Mooc fajnový odpoledne s ním :-* ..."..Super!! Super!! Super!! ..Zmařenej celej den!..Proč sem se mu na tu zeď vůbec koukala??.. Musela sem,jinak by to bylo ještě horší..!..Odpovídám si sama na otázky,jako bych už byla blázen ..No jo ,ale.. co mám teď dělat? ..
Pomalu už se blíží půl sedmá,takže už se jdu pomalu vypravovat..abych mohla jít za Silvou,a ona na mě půl hodiny nečekala..Takže..vyžehlim si vlasy,připravím učení,vyčistím si zuby,obleču se...a můžu jít..Super,dneska stíhám..je přesně 06.58 a já už zamykám dveře od baráku,tak to je fajn :)..Aspoň něco pozitivního co se mi od rána stalo..
Hned jak Silvu spatřím,obejmu jí.. a vypustím ze sebe.. " je to v háji !! " ..a ona " co?? co se stalo??..něco s Radimem??"..Vylíčím jí..vše co se stalo,co sem si přečetla na jeho zdi na facebooku..a ona dodá " to je vůl"..no,myslim si že na tom něco bude.. Protože sem vůbec nepochopila to co dělá,spíš.. proč to dělá..Bohužel do hlavy mu nikdo nevidí a kor někdo jako sem já,pro něj už asi taková nicka,co ho nezajímá .. No,co se dá dělat..Když je mu nějaká Karolínka přednější než já .. tak ať si to s ní užije,přece se nebudu trápit kvůly někomu,kdo o mě ani nestojí .. nebo ne??..
Se Silvuš sem probrala totálně všechno,a došli jsme k závěru,že se to musí co nejdřív nějak vyřešit..no jo,ale jak?..První hodinu,nám učitelka rozdá rozvrhy,žákovský..Další hodiny .. knížky a sešity,a je toho fakt požehnaně.No tahnout se s tím až domu,nic skvělýho ..Ještě štěstí,že bydlím takovej kousek,představa že bych to měla tahnout přes celé město,nebo ještě v buse,mě zabíjí ..
A je to tu zas,sedím u počítače,a váhám jestli se kouknout na jeho zeď či nikoliv.. Po chvilce váhání,se opět podívám na uživatele jménem .. Radim Adámek .. Leknu se tak,že spadnu ze židle od počítače,protože mě málem trefil infarkt..."uživatel Radim Adámek je ve vztahu s uživatelkou Karolínou Středovou".. Že já blbka se mu na ten profil koukala!!.. Ale ještě že sem se koukla,kdybych se nekoukla.. bylo by to ještě horší,co se dá dělat?..No myslim že asi nic..
Zapnu Icq .. ááá ..Radim je online!.. Super,to se mi přesně hodí!! .. "Ahoj " .. napíšu zdvořile.. "Čau"..odpoví .. " Co má tohle prosimtě znamenat?.. Baví tě to,si takhle utahovat z holek?..Nebo mohl by jsi mi to aspoň vysvětlit,proč si tohle udělal..?.. Hm..?..Jako promiň,ale nejsem žádná hračka,se kterou si někdo jako ty bude pohrávat,tak jak se mu zlíbí,a jestli si myslíš..že sociální síť.. jako je facebook neumim používat,tak omyl!!!Prostě si ze mě nikdo nebude utahovat a tohle byla poslední kapka,myslela sem si že jsi alespoň trochu normální,ale evidentně sem se zmýlila,ale jak myslíš jestli Ti nějaká Karolínka přijde lepší,tak budiž!" ..pustím se do něj..Netvrá dlouho a bliká mi okénko Radim,což znamená,že asi něco napsal...a to něco zní takhle.. " .. Hele.. Mell..mezi náma by to nemělo smysl..skoro vůbec se nevídáme.. nejsme si souzeni,prostě na to kašlem.. doufám že zůstaneme přátelé.. " ...přátelé??? se asi zbláznil ne??.. Už ani nemám sílu na to mu odepsat..Odhlásim se,tak jak nejrychleji to jde,aby mi náhodou nezačal psát ještě nějaký krávovinky..jak on má ve zvyku,no kdyby jen on,to vlastně všichni kluci!!..všichni jsou úplně stejní..! A já byla zase taková naivka,co si myslela že Radim.. bude jinej než ostatní..!! Ne,ne a ne!..Je stejnej,pitomej,bezcitnej,má rád když může někoho ponížit!..Jo !! To přesně je on,a mě za to nestojí..!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama