část 2.

16. června 2011 v 20:04 |  _Kam až sahá láska_
Slzy tečou,po mých tvářích .. a někdo buší na dveře od toalety..

"ježiši co je?? " .. zařvu ..o ozve se.."milá madam Kratochvílová,nechtěla by ste se k nám laskavě připojit do hodiny?? " ..hlavou se mi honí milion možností,kdo by to mohl být.. otevřu dveře..mám úplně rozmazanou řasenku ,ale i přes to vidím.. učitelku kterou máme mít tuhle hodinu .. dodám " vždyť ještě nezvonilo" .. a dočkám se odpovědi.. " ..vůbec nezvonilo,jen už je 10minut po zvonění!! Tohle si vyřídíme s tvými rodiči.. "..
Aby teda neřekla..seberu se,a jdu s ní do hodiny..ale stejně nic neděláme.. a každej na mě jenom divně vejrá a vážně netuším proč..Přeju si jediný,vypadnout ze školy domu,protože doma mě nebude nikdo otravovat stupidníma otázkama.." co jsem dělala o prázdninách!! ".. Jenže problém je ten,že máme za sebou první dvě hodiny.. a celkem jich dnes máme šest..což je pro mě nepředstavitelný...
Naštěstí,další hodiny docela utíkaj,takže netrvá dlouho a sedíme všichni na obědě..Spolužák Honza,je velice hodný a donese mi pití..A pak už hurá domů..Doma zasednu k počítači,zapnu Facebook a Icq..A ejhle..Radim je online..ani neváhám,a hned mu musím napsat..
"ahoj"..on je trošku stručnější.. "čau".. Nejistě se zeptám " jak se máš?"...odpoví něco v tom smyslu,že se má dobře.. co já..pak rozhovor pokračuje.. ptá se,jak proběhl první den ve škole,a tak ..."docela dobře .. a co u tebe?"..Jeho odpověď,je opět velice stručná...A já,aby se vyřešili všechny problémy,mu napíšu.. " Radime,jak to mezi náma je?"...Čekám dalších pět minut,než odepíše..Ale jeho odpověď..stojí za to,je to fakt pěknej sloháč..
.."Hele Mell,prožili jsme si spolu krásný časy...Bylo to s tebou fakt nádherný,vždycky si vymyslela něco co mě bude bavit..vždycky jsme si měli o čem povídat..Prostě to bylo super .. Ale měli bychom si dát pauzu,protože si myslím,že by sme si měli obá v hlavě urovnat,co vlastně chceme.. Protože to,že se vídáme jen o víkendech mi příde docela málo,nemyslíš? Potřebujeme obá trochu času.Nechci náž vztah hned ukončit,ale.. prostě chci pauzu" ..Když to čtu,vlítnou mi opět slzy do očí,a nejde to zastavit..Bulím jak malé dítě,kterému vzali hračku .. Né!!Bulím mnohem víc!.. A aniž bych chtěla,začnu mu bezhlavě psát.. ty stupidní řečičky.. ve stylu " ..to už mě nemiluješ? To ti se mnou nebylo hezky? " .. Samozřejmě,já trubka.. To ho rozhodilo ještě víc.. Takže fakt bomba.. Radši si du rychle napustit plnou vanu,a ležím tam další dvě hodiny,protože je brzo..
Když se kolem 21.00 vykopu z nádherně teplý vany,nemám už sílu na to,připojit se zas na síť,takže.. to vzdávám... Vezmu si papír a tužku,sluchátka si dám do uší..a pustim si jeden z mých nejoblíbenějších hitů " Rihanna - California King Bed " ..Nemám ani nápad,co mám kreslit,ale .. po chvíli už mě to napadne..Kreslím..smutnou holku.. která brečí kvůly jinému..Ten obrázek sice není zas tak nádherný,ale.. nic příšerného to tky neni,ale jedno vím jistě.. mým kreslením se fakt neuživím..to už je však něco po desátý,takže neváhám..a du spát..
A zase vidím jeho,ale.. ne,teď už tam nestojí s nevinným úsměvem.. Stojí tam sní!.. Nemám na to nervy.. Rozeběhnu se,a chci jí něco říct! Chci jí seřvat tak,že si to za rámeček nedá!!..
Otevřu oči.."uff " ...oddechnu si,byl to jenom sen!Vůbec nevím,jak bych se v takovýhle situaci zachovala..,a co kdyby se mi to vážně přihodilo?..A já ho s ní vážně viděla?..NE! To nepřipadá v úvahu!..Je 06.08 .. a já si říkám,že už musím vstávat.. jenže se mi nechce..Netrvá to dlouho,a z postele se už fakt vyhrabu,protože musím jít za Silvou,na kterou mám čekat na autobusové zastávce,kam přijede v 07.00..Bydlí totiž kousek za městem..
Vyžehlím si vlasy,přpravím si učení..obleču se..a rychle se připojim k síti,hlavně na facebook..Mám tam 5 nových upozornění.. Ááá .. líběj se jim moje nové fotky,které jsem před dvěma dněmi přidala..super! :)...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama