část 1.

15. června 2011 v 19:43 |  _Kam až sahá láska_
Rozhlídnu se .. a vidím jeho,stojí tam,s tím jeho nevinným pohledem,s jeho sladkým úsměvem,a myslí si že je všechno v pořádku.. ,,CRRRRRRRRRRRRRRRRRRR" budík ..

Je první školní den,a já.. jako každý rok jdu s mojí dobrou kámoškou Katkou do třídy brzo ráno,aby jsme si stihly zabrat nejlepší lavici..Celou cestu do školy,si povídáme o tom..jak jsme strávily práznidny.. "potkala sem fakt skvělýho kluka.."..s nadšením jí zdělím..
" a koho ? " ..otáže se mě..
"Radima" ..odvětím..
Rozpačitě se zeptá.. " a jak to s ním vypadá?"
S Radimem,jsem prožila krásný prázdniny.. celé dva měsíce jsme trávili jen spolu. Chodili jsme na koupaliště..,podnikali různý akce s kámošema..,bylo to prostě super.. Ale poslední dobou,už to nějak moc dobrý není.. On musel odejít na školu na intr a tím pádem,se vídáme jen v sobotu a v neděli..což je na nic ..
"vypadá to sním dobře" řeknu bez váhání,protože se mi nechce rozebírat to,že to mezi náma teď nějak vrže..
Naštěstí už jsme právě došly do školy,takže už se na nic jiného nevyptává.. Jdeme se přezout do skříněk,a hurá do naší třídy..Letos už 9.B ..Ve třídě,už je pár lidí,ale jsou to spíš ti jedinci, se kterými se moc nebavíme,takže zabrali lavice v zadu,což nám nijak nevadí.. Sedneme si do páté lavice u okna,tam je to nejlepší..
Netrvá to dlouho,a do třídy dorazí i zbytek spolužáků,se kterými jsme se dlouho neviděli,a tak povídáme..co se dělo o prázdninách..a tak.A konečně,vidím moje dvě nejlepší kámošky,jak stojí mezi dveřma a nenápadně pozorujou situaci ve třídě.Rozeběhnu se za nima a skočim jim do náručí a dodám " slečny hrozně ste mi chyběli" a když vidím úsměvy na jejich tvářích,dojde mi,že jsem jim chyběla taky,a nemuseli mi ani nic říkat.
Sedneme si k nim do lavice,a povídáme si co bylo o prázninách.. jaký mají zážitky z dovolený s rodičema z táborů..a tak. Poté přejdeme k debatě.. "koho jsme za prázdniny potkali" ..Sice mi ta debata moc nevyhovuje,ale tak co můžu dělat..Silva začla s tím,že si našla v Chorvatsku skvělýho kluka, "je to čech,ale bydlí v praze" zasmutní.. takže není velká pravděpodobnost,že se ještě někdy uvidí..na to Žanda dodá .. "já sem si nikoho nenašla,a fakt mě to neštve".. a vybuchne smíchy.. Nevím co na tom bylo vtipného,ale budiž..A je to tady,došla řada na mě..Řeknu jim o Radimovi,a ony začnou vyzvídat,a je to fakt hrozný.Když jim řeknu,že jsem s ním strávila celé léto,ptají se,jak je to mezi náma teď..,a jelikož jsou to moje nejlepší kámošky.. musím jim říct pravdu.. " asi už to mezi náma nemá smysl.."..dodám smutně.. "příde mi,že má jinou.." ..Zvoní..
První hodinu,si povídáme kde jsme byli na dovolených a tak různě..a po hodině..holky zase začli .. " jak můžeš vědět,že má jinou?..řekl ti to snad on? Nebo někdo jinej? Jak si na to přišla?"..a nedají mi pokoj.. Potichu hlesnu.. "Verča mi psala,že je viděla..jak se po městě drží za ruce..a já fakt nevím co mám dělat.." neudržím se,a do očí se mi vlijou slzy..A jak je v naší třídě zvykem,nahrnou se ke mně všichni.. a ptají se "co se děje Mell?"..Na tohle fakt nemám..Seberu se,odejdu na záchody..a zůstanu tam po zbytek celé velké přestávky která trvá ještě dalších 15minut.Zamknu se na jednom ze záchodů,a pláč nejde stále zastavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silvííí Silvííí | 15. června 2011 v 19:55 | Reagovat

Kráný.. :-)

2 Mišká..:) Mišká..:) | 15. června 2011 v 22:02 | Reagovat

nejvíc krásný..;)

3 Martinka..:P Martinka..:P | 15. června 2011 v 22:14 | Reagovat

děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama